Schietkalender 2019

Voor de adressen van de andere schietstanden Klik hier!

OFFICIELE PUNTENWEDSTRIJDEN PLOEGEN 2019

Wed.   Datum   Plaats Wedstrijd   Schietstand   Uur Schieten   Nr. Boom
1 29 Maart St. Blasius Rijkhoven Eigen 13u45
05 April St. Joris Munsterbilzen  Eigen  14u45
19 April  St. Gertrudis Beverst St. Dominicus Termien 15u45
26 April  St. Kristoffel Munsterbilzen Eigen  17u05
10 Mei  St. Rochus Zutendaal Eigen 13u45
17 Mei  St. Joris Waltwilder  Eigen 14u45
24 Mei  O.L.V. Zutendaal Eigen 15u45
31 Mei  St. Lutgardus Martenslinde St. Joris Waltwilder

17u05

14 Juni  St. Niklaas Eigenbilzen Eigen 13u45
10  21 Juni  St. Ambrosius Heesveld O.L.V.Pr. Eigenbilzen  14u45
11  28 Juni  De Eendracht Gelieren  Eigen  15u45
12  05 Juli O.L.V.Pr Eigenbilzen Eigen 17u05
13  09 Augustus 

St. Rochus Gellik

O.L.V. Zutendaal 13u45
14  23 Augustus  St. Dominicus Termien Eigen  14u45
15  30 Augustus St. Amandus Spouwen Eigen 17u05

 

VRIJE PLOEGENWEDSTRIJDEN 2019

Datum   Plaats Wedstrijd   Schietstand
07 & 08 Maart St. Joris Munsterbilzen Eigen 
14 & 15 Maart  St. Amandus Spouwen Eigen 
21 & 22 Maart St.Kristoffel Munsterbilzen Eigen
28 Maart  St. Blasius Rijkhoven Eigen 
04 April  St. Joris Munsterbilzen Eigen 
18 April  St. Gertrudis Beverst  St. Domincus Termien
25 April St. Kristoffel Munsterbilzen Eigen 
09 Mei  St. Rochus Zutendaal Eigen
16 Mei  St. Joris Waltwilder Eigen
23 Mei  O.L.V. Zutendaal Eigen
30 Mei  St. Lutgardus Martenslinde St. Joris Waltwilder
13 Juni  St. Niklaas Eigenbilzen Eigen
20 Juni  St. Ambrosius Heesveld O.L.V.Pr. Eigenbilzen
27 Juni  De Eendracht Gelieren Eigen 
04 Juli  O.L.V.Pr Eigenbilzen Eigen
01 Augustus St. Barbara Winterslag St. Dominicus Termien
08 Augustus  St. Rochus Gellik O.L.V. Zutendaal
22 Augustus  St. Dominicus Termien Eigen 
29 Augustus  St. Amandus Spouwen Eigen 
05 september Zand & Leemstreek  O.L.V. Zutendaal

 

3-DAAGSE / 2-DAAGSE 2019

Datum    Plaats Wedstrijd   Schietstand
18 & 19 & 21 Juli St. Dominicus Termien Eigen

 

PROVINCIALE WEDSTRIJDEN 2019

Datum   Uur Ploeg   Plaats Wedstrijd Aard Wedstrijd Uur Individueel
01 Mei 16u45 E.L.S. Gestel    Kampioene - Jongeren - Juweel  13u55
21 Mei  10u50 O.L.V. Zutendaal Kampioen 09u25
01 Juni 09u00 St. Blasius Rijkhoven Senioren  09u25
15 Augustus  17u20 St. Antonius Congo Genk Koning(in) - Keizer(in) 10u00

 

WEDSTRIJDEN JUWEEL PLOEGEN & INDIVIDUEEL 2019

Datum Uur Ploeg Plaats Wedstrijd Aard Wedstrijd Uur Individueel
02 Augustus 15u25

St. Barbara Winterslag

(St. Dominicus Termien)

Individuele wedstrijden 13u30

 

WEDSTRIJDEN ZLS & NEVENWEDSTRIJDEN   2019

Datum   Uur Ploeg Plaats Wedstrijd Uur Individueel Aard Wedstrijd
06 September     16u10   

Schaal Bilzen/VLAS-Beker

(O.L.V. Zutendaal)

   14u40    Ploegen & Individuele wedstrijd & Koning(in) Blok