Schietkalender 2018

Voor de adressen van de andere schietstanden Klik hier!

OFFICIELE PUNTENWEDSTRIJDEN PLOEGEN 2018

Wed.   Datum   Plaats Wedstrijd   Schietstand   Uur Schieten   Nr. Boom
1 01 April  St. Blasius Rijkhoven Eigen 13 u 45 2
08 April St. Amandus Spouwen Eigen  15 u 05   3  
15 April  Eendracht Gelieren Eigen  16 u 20 4
22 April  St. Joris Waltwilder  Eigen  17 u 35   1  
29 April  St. Joris Munsterbilzen  Eigen  13 u 45 2
06 Mei  St. Jozef Spurk ©  O.L.V.Pr. Eigenbilzen  15 u 05 3
20 Mei  St. Lutgardus Martenslinde St. Joris Waltwilder 16 u 20  4 
27 Mei  St. Niklaas Eigenbilzen Eigen 17 u 35

1

03 Juni  St. Dominicus Termien  Eigen  13 u 45
10  10 Juni  O.L.V.Pr. Eigenbilzen  Eigen  15 u 05
11  24 Juni  St. Gertrudis Beverst  Eigen  16 u 20
12  01 Juli  St. Barbara Winterslag  St. Dominicus Termien  17 u 35
13  12 Augustus  O.L.V. Zutendaal  Eigen 13 u 45
14  26 Augustus  St. Rochus Zutendaal  Eigen  15 u 05  3  
15  02 September St. Rochus Gellik  Eigen  16 u 20

 

VRIJE PLOEGENWEDSTRIJDEN 2018

Datum   Plaats Wedstrijd   Schietstand
10 & 11 Maart St. Blasius Rijkhoven Eigen
17 & 18 Maart O.L.V. Zutendaal  Eigen 
24 & 25 Maart  St. Amandus Spouwen  Eigen 
31 Maart  St. Blasius Rijkhoven Eigen 
07 April  St. Amandus Spouwen  Eigen 
14 April  Eendracht Gelieren  Eigen 
21 April St. Joris Waltwilder  Eigen 
28 April  St. Joris Munsterbilzen  Eigen 
05 Mei  St. Jozef Spurk ©  O.L.V.Pr. Eigenblilzen 
19 Mei  St. Lutgardus Martenslinde St. Joris Waltwilder
26 Mei  St. Niklaas Eigenbilzen Eigen 
02 Juni  St. Dominicus Termien  Eigen 
09 Juni  O.L.V.Pr Eigenbilzen  Eigen 
23 Juni  St. Gertrudis Beverst  Eigen 
30 Juni  St. Barbara Winterslag  St. Dominicus Termien 
07 Juli  St. Kristoffel Munsterbilzen  Eigen
04 Augustus  St. Ambrosius Heesveld  O.L.V.Pr Eigenbilzen 
11 Augustus  O.L.V. Zutendaal  Eigen 
25 Augustus  St. Rochus Zuttendaal  Eigen 
01 September  St. Rochus Gellik  Eigen 
15 September  Zand & Leemstreek  St. Rochus Gellik 

 

3-DAAGSE / 2-DAAGSE 2018

Datum    Plaats Wedstrijd   Schietstand
20 & 21 & 22 Juli St. Dominicus Termien Eigen
28 & 29 Juli St. Joris Munsterbilzen Eigen 

 

PROVINCIALE WEDSTRIJDEN 2018

Datum   Uur Ploeg   Plaats Wedstrijd Aard Wedstrijd Uur Individueel
01 Mei 10 u 20 St. Joris Munsterbilzen    Kampioene - Jongeren - Juweel  09 u 20
10 Mei  14 u 40 St. Sebastiaan Schalbroek Kampioen 13 u 00
21 Mei  11 u 00 St. Niklaas Eigenbilzen Senioren  09 u 30
15 Augustus  15 u 00 St. Joris Brelaar  St. Joris Brelaar  13 u 10

 

WEDSTRIJDEN JUWEEL PLOEGEN & INDIVIDUEEL 2018

Datum Uur Ploeg Plaats Wedstrijd Aard Wedstrijd Uur Individueel
08 Juli 16 u 00 St. Kristoffel Munsterbilzen    Koningin - Kampioen - Senioren Dames 14 u 20
05 Augustus 13 u 30

St. Ambrosius Heesveld

(O.L.V.Pr. Eigenbilzen)

Koning - Kampioene - Senioren Heren - Jongens/Meisjes 11 u 20

 

WEDSTRIJDEN ZLS & NEVENWEDSTRIJDEN   2018

Datum   Uur Ploeg Plaats Wedstrijd Uur Individueel Aard Wedstrijd
16 September     16 u 50   

Schaal Bilzen/VLAS-Beker

(St. Rochus Gellik)

   14 u 50    Ploegen & Individuele wedstrijd & Koning(in) Blok